Майже 3 тис. людей мають виїхати протягом місця з двох районів Дніпропетровської області.
Про це йдеться в ТГ-каналі Дніпропетровської ОВА.
«Евакуація. Її щойно оголосили з окремих територій Нікопольщини – звідти мають виїхати майже 1.200 людей. Ще 1.760 жителям слід залишити небезпечні населені пункти Синельниківщини», – йдеться в інформації.
Так, згідно з розпорядженням начальника ОВА Олександра Ганжі, евакуюють населення 100 вулиць міста Нікополя та однієї вулиці міста Марганця.
«З Новокиївки та Іллінки Марганецької міської громади, Вищетарасівки Мирівської сільської громади мають виїхати родини з дітьми, – уточнюють в інформації. – Наразі там мешкають 34 дитини. Це 28 родин».
Як повідомляється, час та маршрут евакуації узгоджується індивідуально з кожною сім’єю. Проте переїхати всі вони мають упродовж місяця.
Родини зможуть зупинитися як в більш безпечних населених пунктах Нікопольщини, так і в інших районах області чи навіть інших регіонах.
«Усі організаційні питання та супровід забезпечуватиме влада на місцях», – уточнює ОВА.
У Нікополі міська влада планує компенсувати оренду житла родинам з дітьми, які потрапили під обов’язкову евакуацію, але вирішили залишитися у рідному місті – переїхати у більш безпечні райони. Таку ініціативу депутати мають розглянути на позачерговій сесії Нікопольської міської ради.
Крім того, на Раді оборони Дніпропетровської області розглянули питання втілення рішень з протидії ворожим безпілотникам та будівництва фортифікацій.
Крім обов’язкового виїзду з 6-ти громад Синельниківщини, обговорюється можливість, щоб додати до переліку евакуації ще п’ять сіл Синельниківського району.
«На засіданні представив Раді оборони нового начальника Тернівської міської військової адміністрації – Іллю Дем’яненка, – вказує Олександр Ганжа. – Завдання свої він розуміє. Очікую їх ефективного виконання».
Ще кілька ключових тем на Раді оборони ОВА обговорила з військовими, правоохоронцями, рятувальниками та очільниками районних військових адміністрацій (РВА).
Раніше ми писали, що на Дніпропетровщині триває обов’язкова евакуація з 62 населених пунктів.



















