Злочин стався 1 березня близько 19-ї години вечора.
Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.
Як з’ясували оперативники кримінальної поліції, раніше неодноразово засуджений за майнові злочини чоловік знаючи, що будівля кафе пошкоджена внаслідок ворожого удару вирішив викрасти з неї цінне майно. Скориставшись отвором в стіні будівлі, останній проник в середину та виніс газовий двохконтурний котел, магнітофон та циркулярний насос для опалення. Викрадене в подальшому продав.
Вже в квітні злочинець вчинив ще дві крадіжки з території приватних домоволодінь, де люди не мешкають через постійні атаки країни-агресора. Своїми діями останній завдав матеріальних збитків трьом потерпілим. Частину поцупленого вдалося повернути власникам, серед них: ноутбук, планшет, телефон, ліхтар на сонячних батареях та інше.
12 червня слідчі Нікопольського районного управління поліції повідомили фігуранту про підозру за трьома фактами крадіжки, вчинених в умовах воєнного стану.
Раніше “Особи” також писали: Вдарив знайомого цеглиною по голові та побив ногами: у Жовтих Водах затримали 26-річного підозрюваного.




















