З вечора і до ранку ворог не припиняв атаки по Нікопольщині. Гатили безпілотниками й артилерією. Цілили по райцентру, Покровській та Марганецькій громадах.
Про це на ранок поінформували посадовці Дніпропетровщини з ОВА та облради.
Вранці через удар дроном у Нікополі зачепило багатоповерхівку. Наслідки інших атак зʼясовуються.
Протягом минулого дня, 10 червня, близько трьох десятків разів ворог бив по Нікопольщині безпілотниками й артилерією. Цілили по райцентру, Покровській, Червоногригорівській та Марганецькій громадах.
Сталися декілька пожеж, пошкоджені комунальні та приватне підприємства, 4 приватні оселі, 2 господарські споруди, парник, багатоповерхівка, навіс, 5 автівок та інфраструктура. У Нікополі був знищений приватний будинок, три оселі пошкоджені, зачепило й авто.
На щастя, обійшлося без постраждалих.
Також окупанти били по Васильківській громаді Синельниківського району безпілотниками, по Великомихайлівській громаді вдарили КАБами. Пошкоджене сільськогосподарське підприємство та приватні будинки.
Раніше “Особи” також писали: Російська армія зруйнувала вже третій будинок культури у Синельниківському районі.



















