У відділені замінили всі комунікації, встановили кондиціонери та бактерицидні лампи, які знезаражують приміщення.
Про це овідомили у Дніпропетровській ОВА.
«Тут допомагають людям з неврологічними, ортопедичними та онкологічними захворюваннями, опіками. Повертають втрачені навички після черепно-мозкових травм та уражень хребта. Тепер у стаціонарі пацієнти матимуть комфортні умови», – зазначив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
Відремонтували палати. Всі ліжка багатофункціональні, з ортопедичними матрацами. Створили тут умови й для людей з інвалідністю.
«Допомагаємо і дорослим, і дітям. Є фізіо- та ерготерапія, вправи на відновлення функцій та моторики, психолог. З малечею спеціалісти працюють над розвитком чи поверненням когнітивних та мовленнєвих навичок», – розповіла завідувачка відділення Ірина.
Втілили проєкт за підтримки БФ «Запорука» спільно з Soleterre та за фінансування Італійської агенції з питань співробітництва в галузі розвитку.
Раніше “Особи” також сповіщали: Марганецька лікарня отримала сонячну електростанцію від німецьких партнерів.

























