Новини

В лікарні на Дніпропетровщині оновили стаціонарний блок реабілітаційного відділення

В одній з лікарень області завершили реконструкцію стаціонарного блоку. Модернізували 5 палат на 16 місць. Відновлюватися та набиратися сил там будуть пацієнти реабілітаційного відділення.

344Переглядів

У відділені замінили всі комунікації, встановили кондиціонери та бактерицидні лампи, які знезаражують приміщення.

Про це овідомили у Дніпропетровській ОВА.

«Тут допомагають людям з неврологічними, ортопедичними та онкологічними захворюваннями, опіками. Повертають втрачені навички після черепно-мозкових травм та уражень хребта. Тепер у стаціонарі пацієнти матимуть комфортні умови», – зазначив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

Відремонтували палати. Всі ліжка багатофункціональні, з ортопедичними матрацами. Створили тут умови й для людей з інвалідністю.

«Допомагаємо і дорослим, і дітям. Є фізіо- та ерготерапія, вправи на відновлення функцій та моторики, психолог. З малечею спеціалісти працюють над розвитком чи поверненням когнітивних та мовленнєвих навичок», – розповіла завідувачка відділення Ірина.

Втілили проєкт за підтримки БФ «Запорука» спільно з Soleterre та за фінансування Італійської агенції з питань співробітництва в галузі розвитку.

Раніше “Особи” також сповіщали: Марганецька лікарня отримала сонячну електростанцію від німецьких партнерів.

Залишити відповідь