Новини

Під час «перемир’я» росіяни атакували Дніпропетровщину

За 9-10 травня в області загинули троє людей, серед поранених – 3-річна дитина.

117Переглядів

За два вихідні дні, 09 та 10 травня 2026 р., коли діяло «перемир’я» між Україною та Росією, в Дніпропетровській області напади росіян продовжувалися.

Про це інформує у ТГ-каналі Дніпропетровська ОВА.

В ніч на 09 травня двоє людей загинули, ще двоє – дістали поранень. Майже 20 разів ворог атакував два райони області артилерією та безпілотниками.

На Нікопольщині росіяни цілили по райцентру, Марганецькій й Червоногригорівській громадах. Пошкоджені інфраструктура, кіоск, магазин, кафе, приватні будинки. Загинув 35-річний чоловік.

«У важкому стані до лікарні доправлена 39-річна жінка, – інформує ОВА. – 31-річний чоловік лікуватиметься амбулаторно».

Також противник бив і по Дубовиківській громаді, що на Синельниківщині. Понівечене підприємство та сільськогосподарська техніка. Загинула одна людина.

У другий половині дня одна людина загинула від ударів у Межівській громаді Синельниківського району.

Ворог продовжував атакувати безпілотниками й Нікопольщину.

«Під ударом були Нікополь, Мирівська та Червоногригорівська громади. Пошкоджені багатоквартирний будинок та ліцей, – йдеться в оперативному зведенні. – Поранень дістала 87-річна жінка. Її доправили до лікарні у стані середньої тяжкості».

У неділю росіяни поранили дитину:

«У Синельниківському районі били по Українській та Богинівській громадах. Понівечена інфраструктура. Постраждала 3-річна дівчинка. Дитину доправили до лікарні у стані середньої тяжкості».

Нікопольщина також була під ударами: Нікополь, Марганецька, Покровська, Червоногригорівська і Мирівська громади. Пошкоджені приватний будинок та інфраструктура. Минулося без постраждалих.

Нагадаємо, з музеїв Дніпропетровщини евакуювали 35 тис. експонатів.

Залишити відповідь