Новини

Під Кривим Рогом зіткнулися дві фури та легковик: загинули бійці ММА

На трасі Кривий Ріг-Дніпро сталася смертельна ДТП. Двоє людей загинуло, ще троє постраждали.

455Переглядів

Аварія сталася вчора, 16 березня, на трасі Кривий Ріг – Дніпро, біля Авдотівки. Dacia Logan рухався у бік Кривого Рогу, намагався обігнати бензовоз, але зачепив його. Після цього вилетів на зустрічну та зіштовхнувся з вантажівкою АТБ. Від удару Dacia перекинулася.

Про це повідомляє “Свої Кривий Ріг”. За даними видання, у легковику перебувало 5 людей. Водій та один з пасажирів легковика померли на місці. Ще трьох пасажирів госпіталізували до лікарні у важкому стані.

Згодом журналісти повідомили, що в авто, яке потрапило в ДТП, знаходилися бійці ММА, які поверталися з Відкритого чемпіонату області зі змішаних єдиноборств у Дніпрі. Двоє 18-річних спортсменів загинули на місці.

Троє їхніх товаришів, віком 16-17 років, потрапили до лікарні у важкому стані.

У 17-річного є струс, травма живота, закриті переломи стоп, порізи на пальцях, множинні садна.

У 16-річного – травма грудної клітини, перелом стегна, рвана рана плеча, забій кистей. У його однолітка струс, травма грудної клітини та живота.

Раніше “Особи” також писали: “У День добровольця на Дніпропетровщині вшанували пам’ять загиблих, які добровільно пішли боронити Батьківщину”.

Залишити відповідь