Новини

Півроку боровся за життя: помер 16-річний футболіст з Дніпра

Після шести місяців боротьби за життя помер 16-річний Давид Додон.

561Переглядів

Понад 6 місяців футболіст з Дніпра Давид Додон боровся за життя після ДТП. На жаль, він помер.

Про це  повідомили на сторінці ДЮСШ-2 у Facebook, де навчався Давид Додон. Він також був гравцем збірної команди з футболу.

“Давид Додон – вихованець ДЮСШ-2, гравець збірної команди ДЮСШ-2 з футболу вікової групи 2008 року народження, тренера Сергія Миколайовича Грановського. Давид потрапив у жахливу авто катастрофу восени 2024 року. Понад шість місяців лікарі, батьки, рідні та друзі боролися за життя Давида, але нажаль його організм не витримав. Всім нам дуже важко від цієї втрати… Щирі співчуття рідним і близьким Давида… Давид назавжди залишиться в нашій пам’яті світлою людиною, справжнім спортсменом, яскравою особистістю… Вічна і світла пам’ять!!!”, – повідомили на сторінці ДЮСШ-2.

У жовтні 2024 року Давид Додон потрапив у ДТП на Січеславській Набережній. На пішохідному переході авто на великій швидкості збило хлопчика та його подругу.

Давида Додона з численними переломами та гематомами госпіталізували до лікарні. Він не міг самостійно дихати, розмовляти і їсти. На жаль, організм підлітка не витримав і після шести місяців боротьби, він помер.

Раніше “Особи” також писали: “На автодорозі у Криворізькому районі сталася смертельна ДТП, також постраждав рятувальник”.

Залишити відповідь