Новини

Плавці з Дніпра здобули призові медалі на чемпіонаті Литви

Плавці з Дніпра здобули 7 медалей на чемпіонаті Литви.

143Переглядів

Чемпіонат Литви з плавання пройшов у місті Вільнюс. У ньому взяли участь плавці з Дніпра Денис Кесіль і Максим Овчінніков. Спортсмени здобули призові місця.

Про це повідомили у Відділенні НОК Дніпропетровської області.

Денис Кесіль переміг на дистанціях 50 м батерфляй з результатом 24.38, 100 м баттерфляй та 200 м батерфляй з результатом 1:57.79. Також він здобув «срібло» на дистанції 200 м комплексне плавання.

Максим Овчінніков переміг на дистанції 200 метрів брас із результатом 2:12.64. Також здобув «срібло» на дистанціях 100 м брас з результатом 1:01.51 та 50 м брас.

Раніше “Особи” також писали: “На посади заступників у ДніпроОВА призначили двох діючих військовослужбовців”.

Залишити відповідь