Новини

Плавці з Дніпропетровщини вибороли 20 медалей на чемпіонаті України

Чотири дні у Броварах на Київщині проходив чемпіонат України з плавання. Спортсмени з Дніпропетровщини вибороли тут 20 медалей, втому числі 10 золотих.

504Переглядів

Плавці Дніпропетровської області вибороли 10 золотих, 3 срібних та 7 бронзових медалей на чемпіонаті України у Броварах.

Про це повідомили у обласному відділенні НОК України.

Найбільшим мультимедалістом серед чоловіків став спортсмен Дніпропетровської ОШВСМ Денис Кесіль, який 5 разів ставав чемпіоном. Він переміг на дистанціях 100 м та 200 м батерфляй, 400 м та 800 м вільний стиль, а також 200 м комплексне плавання.

Серед жінок найбільше медалей виборола спортсменка Дніпропетровської ОШВСМ Ніка Шарафутдінова. Вона стала чемпіонкою тричі: на дистанціях 50 м, 100 м та 200 м на спині.

4 спортсмени на цих змаганнях виконали норматив майстра спорту.

Також виконали нормативи:

  • Денис Кесіль – на дистанції 200 м батерфляй на чемпіонат світу,
  • спортсмен Дніпропетровської ОШВСМ Максим Овчінніков – на чемпіонат Європи U-23 на дистанції 200 м брас,
  • Анна Черемисіна у складі естафети – на чемпіонат Європи серед юніорів,
  • Анастасія Михалевич – на 200 м батерфляй – на чемпіонат Європи серед юніорів,
  • Костянтин Федючук та Анастасія Шкітак – на Європейський юнацький олімпійський фестиваль.

Чемпіонат України з плавання пройшов 26-29 квітня у Броварах.

Раніше “Особи” також писали: У Дніпрі плавці змагалися за титул переможця на Чемпіонаті України.

Залишити відповідь