Новини

Поліцейський з Дніпра виборов “бронзу” на чемпіонаті світу з ММА

Патрульний з Дніпра здобув “бронзу” на Чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств ММА.

392Переглядів

Чемпіонат зі змішаних єдиноборств ММА міжнародної федерації GAMMA проходив у червні у найбільшому місті Бразилії Сан-Паулу. У ньому змагалися учасники з 42 країн світу.

У ваговій категорії 93 кг Україну представляв патрульний Олег Корсаков з Дніпра. Він виборов 3 місце та отримав бронзову медаль. Про це повідомили у патрульній поліції Дніпропетровської області.

Завдяки успіху Олега Корсакова збірна України посіла 2 командне місце.

Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі відбудеться прем’єра документального фільму про екіпаж евакуаційного автобусу”.

Залишити відповідь