Новини

Посадовицю з Держекоінспекції затримали у Дніпрі за незаконне збагачення: мільйон доларів, елітна квартира і авто

У Дніпрі затримали посадовицю Держекоінспекції, яка незаконно збагатилася.

392Переглядів

Начальниця одного з відділів Державної екологічної інспекції Придніпровського округу витрачала незаконно набуті кошти на придбання елітної квартири та автомобіля преміумкласу, які оформила на свого сина.

31 жовтня правоохоронці провели обшуки за місцем її проживання та вилучили понад один мільйон доларів готівкою, а також коштовні речі. Посадовицю затримали у процесуальному порядку. Про це повідомили в ГУНП.

Жінці повідомлено про підозру за статтею 368-5 Кримінального кодексу України (незаконне збагачення). Суд обрав їй запобіжний захід — тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 30 мільйонів гривень.

Розслідування проводять оперативники управління стратегічних розслідувань у Дніпропетровській області Нацполіції, слідчі ДБР та Офіс Генерального прокурора.

Раніше “Особи” також писали: “У Кривому Розі голова благодійного фонду продавав “інвалідність” за 17 тис. доларів”.

Залишити відповідь