Загалом нагороди отримали 28 працівників житлово-комунальної галузі.
Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА.
«Попри війну, комунальники намагалися створити максимально комфортні умови для мешканців області. Працювали вище своїх сил. І робили все, аби після атак якнайшвидше повернути в домівки світло, тепло, воду. Допомагали ліквідовувати наслідки ворожих обстрілів. Вдячний кожному за таку віддачу», – сказав перший заступник начальника Дніпропетровської ОВА Юрій Яндульський.
Він також вручив комунальникам подяки та годинники від очільника області.
Серед нагороджених – Володимир Саражин з Криворіжжя. Чоловік прийшов працювати у цю сферу понад три роки тому, перед початком повномасштабної війни. Згадує, за цей час випало чимало викликів через російські обстріли.
«За роки війни довелося відновлювати багато разів електромережі. Ворог бив по критичних об’єктах – ми ремонтували. Нас хоч і не багато, але впоралися, – розповів начальник транспортно-енергетичної дільниці Володимир Саражин. – Всі сумлінно роблять свою справу та ставляться до всього з розумінням. Працюють на благо нашої країни».
Відзначили й героїчних фахівців Нікопольщини. Тих, хто щодня ліквідує наслідки «прильотів». Та ризикує власним життям.
«Прибираємо зазвичай дороги, сміття, гілки. Але коли обстріл – допомагаємо ліквідовувати наслідки. Спочатку було складно, коли тільки почали гатити. Але зараз вже звикли та робимо все швидко. У будь-який момент може бахнути знову. Втім, мене мотивують люди. Хочу, щоб мешканці бачили, що вони не залишилися одні», – поділилася прибиральниця територій Вікторія Железняк.
Раніше “Особи” також сповіщали: На Дніпропетровщини комунальники за мільйон хочуть наняти фірму по вибиванню боргів.


























