Новини

У Дніпрі затримали двох чоловіків з області, які вимагали $35 тисяч за “неправильну поведінку”

Двоє мешканців області 25 та 34-х років вимагали у потерпілого 35 тисяч доларів, застосовуючи психологічний тиск та погрози насильством.

194Переглядів

Окрім цього, зловмисники змушували чоловіка продати власний транспортний засіб.

Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.

Як уточнюють у прокуратурі, інцидент стався під час відпочинку в одному з ресторанів Дніпра, де між двома компаніями виник конфлікт. Після цього двоє чоловіків, які представилися «кримінальними авторитетами» та заявляли про нібито наявний вплив у місті, почали вимагати від потерпілого неіснуючий борг у розмірі 35 тисяч доларів. Причиною вони називали так звану «неправильну поведінку».

Затримали фігурантів та задокументували їх злочинну діяльність слідчі слідчого управління ГУНП в Дніпропетровській області спільно з оперативниками СБУ.

Правоохоронці провели слідчі та розшукові заходи та  6 січня затримали фігурантів в одному з торгівельно-розважальних центрів Дніпра під час передачі частини коштів у розмірі 10 тисяч доларів.

Під час особистого огляду у затриманих вилучили грошові кошти, мобільні телефони та документи. У ході санкціонованих обшуків за місцями проживання фігурантів також вилучено банківські картки, електронні носії інформації та комп’ютерну техніку, які можуть містити докази протиправної діяльності.

Чоловіків затримали. За процесуального керівництва обласної прокуратури їм вручили повідомлення про підозру за ч. 4 ст. 189 КК України (вимагання). Фігурантам обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Раніше “Особи” також сповіщали: Посадовицю міськради на Дніпропетровщині судитимуть за вимагання хабаря.

Залишити відповідь