Ювенальні прокурори встановили, що протягом трьох років товариство незаконно займало територію спортивної зали одного з університетів міста площею понад 700 кв. м.
Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура.
Там пишуть, що, діючи на захист інтересів держави, прокуратура звернулася до суду з позовом, який задоволено в повному обсязі. Наразі спортивну залу повернуто університету.
Раніше “Особи” також сповіщали: У Павлоградському районі прокуратура повернула громаді протирадіаційне укриття.




















