Новини

Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо електропостачання освітянам у Дніпрі

Посадовиця міськради уклала угоду з приватним товариством, погоджуючи неодноразові підвищення цін.

136Переглядів

Cправу експосадовиці Дніпровської міської ради, яку підозрюють у завданні бюджету збитків під час закупівлі електроенергії для закладів освіти, скеровано до суду.

Про це повідомив Відділ інформаційної політики Дніпропетровської обласної прокуратури.

Так, прокурори завершили досудове розслідування стосовно колишньої посадовиці одного з департаментів міської ради, яка під час закупівлі електроенергії для закладів освіти у м. Дніпро завдала громаді 2,8 млн гривень збитків.

Встановлено, що у 2022-2023 роках обвинувачена уклала низку договорів із ТОВ на постачання електроенергії для закладів освіти міста.

«У подальшому товариство неодноразово ініціювало укладення додаткових угод із безпідставним підвищенням вартості електроенергії, – йдеться в інформації. – Жінка підписувала ці документи, не перевіряючи обґрунтованість зміни ціни».

Експертиза встановила, що сума переплати становить 2,8 млн грн.

Прокурори Західної окружної прокуратури міста Дніпра скерували до суду обвинувальний акт за фактом службової недбалості (ч. 2 ст. 367 КК України).

Досудове розслідування здійснювали слідчі СВ ВП № 3 Дніпровського РУП № 1 ГУНП у Дніпропетровській області, оперативний супровід – співробітники управління протидії кіберзлочинам області.

Раніше ми писали:

Залишити відповідь