Агресор у ніч на 28 лютого продовжував бити по Нікопольщині. Застосував дрон-камікадзе та скинув боєприпаси з БпЛА. Потерпали Покровська і Марганецька громади. Пошкоджена інфраструктура.
Про це о 7.30 поінформував очільник ДніпроОВА.
Вночі захисники неба знищили на Дніпропетровщині 4 БпЛА. Загалом станом на 9.00 підтверджено збиття 107-х ударних БпЛА типу Shahed та безпілотників інших типів у Харківській, Полтавській, Сумській, Київській, Чернігівській, Черкаській, Вінницькій, Житомирській, Кіровоградській, Дніпропетровській, Запорізькій, Херсонській та Миколаївській областях.
97 ворожих безпілотників-імітаторів — локаційно втрачені (без негативних наслідків).
За уточненою інформацією, через вечірню атаку Покровської громади безпілотником зайнявся мікроавтобус. Рятувальники пожежу загасили. Понівечене й приватне підприємство.
Протягом минулого дня у Мирівській громаді також був потерпілий. Це 36-річний житель. Йому надали необхідну допомогу. Оговтуватиметься вдома. Загалом за день противник бив по району понад 25 разів. Застосовував БпЛА та важку артилерію. Окрім вже згаданої громади, руйнування є у Покровській та Марганецькій. Дісталося й Нікополю.
Серед понівеченого інфраструктура та 3 підприємства. Пошкоджені багатоквартирний та 11 приватних будинків, а ще 4 господарські споруди. Потрощені авто, газогін, лінія електропередач.
Через обстріли було декілька займань. Надзвичайники приборкали вогонь.
Вранці окупанти поцілили по Новопавлівській громаді Синельниківського району КАБом.
Усюди – без загиблих і поранених.
Раніше “Особи” писали: Січеславські десантники взяли під контроль населений пункт Котлине біля Покровська (відео).



















