Новини

Росіяни били по Дніпропетровській області 55 разів протягом доби: які наслідки

Протягом дня 10 лютого та у ніч на 11 лютого російські війська били по Криворіжжю, Нікопольщині, Синельниківському району.

162Переглядів

Понад 40 разів упродовж дня 10 лютого ворог атакував область артилерією та безпілотниками. Бив по Нікопольському, Синельниківському та Криворізькому районах. Дістала поранень одна людина.

Про це ввечері у вівторок повідомив начальник ДніпроОВА.

За інформацією Олександра Ганжи, на Нікопольщині противник поцілив по самому Нікополю, Марганецькій, Червоногригорівській, Мирівській та Покровській громадах. Постраждав 54-річний чоловік.

Пошкоджені понад 10 приватних будинків, один – знищений. Понівечені п’ятиповерхівка, господарські споруди, адмінбудівля, магазин.

Побита оселя і у Васильківській громаді Синельниківського району, у Петропавлівській – горіло авто.

Атакував ворог і Кривий Ріг та Грушівську громаду.

У ніч на 11 лютого 15 разів ворог атакував два райони області артилерією, безпілотниками та РСЗВ «Град».

На Нікопольщині бив по райцентру, Покровській, Марганецькій і Червоногригорівській громадах. Понівечене житло.

На Синельниківщині потерпали саме Синельникове, Раївська і Миколаївська громади. Пошкоджені пожежна частина, приватний будинок та елеватор.

Ніхто не постраждав.

Зранку 11 лютого ворог завдав удару по залізничній станції на Дніпропетровщині.

Про це повідомив віцепрем’єр-міністр – міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба.

За його словами, пошкоджено локомотиви, вагони та інфраструктура. Виникло загоряння, яке оперативно ліквідовано.

Раніше “Особи” також інформували: Росіяни били по Нікопольщині та Синельниківському району, постраждало 12 людей.

Залишити відповідь