Понад 40 разів упродовж дня 10 лютого ворог атакував область артилерією та безпілотниками. Бив по Нікопольському, Синельниківському та Криворізькому районах. Дістала поранень одна людина.
Про це ввечері у вівторок повідомив начальник ДніпроОВА.
За інформацією Олександра Ганжи, на Нікопольщині противник поцілив по самому Нікополю, Марганецькій, Червоногригорівській, Мирівській та Покровській громадах. Постраждав 54-річний чоловік.
Пошкоджені понад 10 приватних будинків, один – знищений. Понівечені п’ятиповерхівка, господарські споруди, адмінбудівля, магазин.
Побита оселя і у Васильківській громаді Синельниківського району, у Петропавлівській – горіло авто.
Атакував ворог і Кривий Ріг та Грушівську громаду.
У ніч на 11 лютого 15 разів ворог атакував два райони області артилерією, безпілотниками та РСЗВ «Град».
На Нікопольщині бив по райцентру, Покровській, Марганецькій і Червоногригорівській громадах. Понівечене житло.
На Синельниківщині потерпали саме Синельникове, Раївська і Миколаївська громади. Пошкоджені пожежна частина, приватний будинок та елеватор.
Ніхто не постраждав.
Зранку 11 лютого ворог завдав удару по залізничній станції на Дніпропетровщині.
Про це повідомив віцепрем’єр-міністр – міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба.
За його словами, пошкоджено локомотиви, вагони та інфраструктура. Виникло загоряння, яке оперативно ліквідовано.
Раніше “Особи” також інформували: Росіяни били по Нікопольщині та Синельниківському району, постраждало 12 людей.



















