Чемпіонаті України з дзюдо серед кадетів, спортсменів не старших 18 років проходив 28-29 січня в Ужгороді. За звання найкращих змагалися команди з 22 областей України та міста Києва.
Спортсмени Дніпропетровської області привезли сім нагород, забезпечивши регіону друге загальнокомандне місце. Про це повідомили на Facebook-сторінці Федерації дзюдо Дніпропетровської області.
На рахунку команди — три «золота», два «срібла» та дві «бронзи».
Титул чемпіонів вибороли:
- Анна Григоренко (вагова категорія -40 кг);
- Софія Балабан (-57 кг);
- Ілля Швець (-81 кг).
Срібними призерами стали:
- Матвєй Турчин (-60 кг);
- Олексій Качан (+90 кг).
Бронзові медалі отримали:
- Дарʼя Фесенко (-48 кг);
- Костянтин Суханов.
Раніше “Особи” також писали: “У Кам’янському районі на пожежі загинуло двоє чоловіків”.























