Новини

Сім медалей та командне «срібло»: як дзюдоїсти Дніпропетровщини виступили на чемпіонаті України

Дзюдоїсти Дніпропетровщини вибороли 7 медалей на чемпіонаті України.

134Переглядів

Чемпіонаті України з дзюдо серед кадетів, спортсменів не старших 18 років проходив 28-29 січня в Ужгороді. За звання найкращих змагалися команди з 22 областей України та міста Києва.

Спортсмени Дніпропетровської області привезли сім нагород, забезпечивши регіону друге загальнокомандне місце. Про це повідомили на Facebook-сторінці Федерації дзюдо Дніпропетровської області.

На рахунку команди — три «золота», два «срібла» та дві «бронзи».

Титул чемпіонів вибороли:

  • Анна Григоренко (вагова категорія -40 кг);
  • Софія Балабан (-57 кг);
  • Ілля Швець (-81 кг).

Срібними призерами стали:

  • Матвєй Турчин (-60 кг);
  • Олексій Качан (+90 кг).

Бронзові медалі отримали:

  • Дарʼя Фесенко (-48 кг);
  • Костянтин Суханов.

Раніше “Особи” також писали: “У Кам’янському районі на пожежі загинуло двоє чоловіків”.

Залишити відповідь