Новини

Спортсмен з Павлограда став чемпіоном світу з кікбоксингу WAKO

Богдан Ситник з Павлограда переміг на Чемпіонаті світу з кікбоксингу WAKO.

266Переглядів

Кубок Світу з кікбоксингу WAKO відбувся у Ташкенті (Узбекистан). Спортсмен з Павлограда Богдан Ситник здобув перемогу та став чемпіоном світу. Він змагався з 11 учасниками з різних країн.

Про це інформує “Незалежний портал”.

У фінальному поєдинку Богдан Ситник взяв реванш у суперника з Чорногорії та повернув собі золоту медаль. Про це повідомили у дитячо-юнацькій спортивній школі Павлограда.

Богдан є вихованцем ДЮСШ м. Павлоград. Його наставники — Заслужений тренер України Володимир Єрьомін та Заслужений майстер спорту України Олександр Українець.

Раніше “Особи” також писали: “На чемпіонаті світу в Італії яхтсмени з Дніпра здобули срібну медаль”.

Залишити відповідь