Новини

Спортсмени з Дніпропетровщини вибороли 12 медалей на Чемпіонаті з України з виїздки

Троє спортсменів з Дніпропропетровської області завоювали 12 медалей на Чемпіонаті України з виїздки.

268Переглядів

Чемпіонат України 2024 з виїздки серед дорослих, юніорів, юнаків та дітей проходив з 30 травня по 1 червня у Жашкові Черкаської області. Спортсмени з Дніпропетровщини, які взяли участь у змаганнях, привезли золоту, сріблі та бронзові медалі.

Про це повідомили у відділенні НОК України Дніпропетровської області у Facebook.

Результати наших спортсменів:

  • Спортсменка СДЮСШОР – Марія Олійник з Дніпра на СКАЙФОЛЛ / SKYFALL стала чемпіонкою України з виїздки серед дітей в особистій першості та «Командний приз». Також вона виборола золоту медаль в категорії «Попередній приз». А в категорії «Особистий приз» стала бронзовою призеркою.
  • Спортсменка СДЮСШОР – Діана Савенко на ХАКЕР / HAKER стала бронзовою призеркою Чемпіонату України з виїздки в особистій першості серед юнаків. В категоріях «Командний приз» та «Особистий приз» вона стала срібною призеркою. А в категорії «Фристайл для юнаків (вік коней 6 років і старші) Діана отримала бронзову медаль чемпіонату.
  • Спортсмен КСК «Клименко стейбл» Тимур Кочубей на СИМВОЛ ДІАМАНТ / SIMVOL DIAMANT став віцечемпіоном України серед дітей у категорії «Особистий приз». А у категорії «Командний приз» хлопець отримав одразу дві медалі. «Срібло» – на коні ГРЕЙ ДЖОЙ / GREY JOY, а «бронзу» – на СИМВОЛ ДІАМАНТ / SIMVOL DIAMANT. В особистій першості серед дітей Тимур став бронзовим призером чемпіонату України.

Раніше “Особи” також писали: “Юніори з Дніпра та Кривого Рогу вибороли медалі на турнірі з боротьби у Румунії”.

1 коментар

Залишити відповідь