Новини

Трьох жителів Дніпропетровщини затримали біля кордону з Румунією

П'ятеро чоловіків, троє з яких - мешканці Дніпропетровщини, 19 квітня зупинили біля кордону з Румунією на Закарпатті.

380Переглядів

Групу чоловіків зупинили кілька днів тому у горах прикордонники Мукачівського загону спільно з курсантами Національної академії ДПС імені Богдана Хмельницького, які прибули на Закарпаття для стажування.

Про це повідомили у Державній прикордонній службі України.

Порушників затримали неподалік кордону з Румунією. Троє жителів Дніпропетровщини, один – Харківщини та один – Кіровоградщини самостійно проклали маршрут. Чоловіки досить добре підготувалися до подолання складнощів тривалої подорожі, що допомогло їм зберегти життя та здоров’я, проте не змогли незаконно перетнути кордон.

Стосовно затриманих склали протоколи за ст. 204-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення “Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України”. Справу скеровано до суду.

Раніше “Особи” також інформували: Колишній очільник УАФ Павелко виїхав за кордон як інвалід та відсудив виплату від держави.

 

Залишити відповідь