Новини

У Дніпрі чоловік декілька місяців обкрадав залізничну станцію

У Дніпрі затримали чоловіка, який декілька місяців поспіль грабував приміщення залізничної інфраструктури.

444Переглядів

Упродовж лютого та березня до поліції надходили повідомлення про крадіжки компʼютерної техніки й інших електронних пристроїв з будівель залізничної станції. Невідомий проникав до приміщень, віджимаючи металеві ґрати та вікна, після чого викрадав майно.

Працівники відділення поліції №2 Дніпровського районного управління поліції №1 ретельно опрацювали місця злочинів, зібрали речові докази та встановили особу, причетну до правопорушень. Підозрюваним виявився 51-річний чоловік, який раніше вже мав проблеми із законом.

Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.

29 квітня слідчі повідомили фігуранту про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 КК України (крадіжка). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 8 років. Триває досудове розслідування.

Раніше “Особи” також писали: “Масована атака БпЛА на Дніпро: загинув чоловік, пошкоджені приватні будинки”.

Залишити відповідь