Новини

У Дніпрі цього року можуть відкрити пляжний сезон

У квітні міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розгляне, чи дозволяти відпочинок на воді цього літа.

138Переглядів

У Дніпрі цього літа можливе відкриття купального сезону. Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій до кінця квітня має ухвалити рішення, чи дозволяти відпочинок на воді цього літа та за яких умов це буде безпечно для містян.

Про це повідомляє пресслужба міської ради.

За словами головного спеціаліста відділу департаменту громадського порядку і цивільного захисту міськради Євгена Побігая, у разі ухвалення рішення про відкриття пляжного сезону передбачено комплекс заходів для безпеки людей.

“Йдеться про очищення дна на офіційних пляжах, чергування рятувальників та встановлення попереджувальних табличок у місцях, де купатися заборонено”, — зазначив посадовець.

Він додав, що зараз рятувальники вже готові до роботи на водних об’єктах. Підрозділи укомплектовані необхідним спорядженням і технікою — від водолазного обладнання до спеціалізованих човнів. У разі надзвичайних ситуацій вони зможуть оперативно реагувати, щоб убезпечити людей під час літнього відпочинку.

Нагадаємо, від початку повномасштабного вторгнення через воєнний стан пляжі Дніпра були офіційно закриті для відпочивальників. Проте, попри заборону купання, містяни відвідували зони відпочинку.

Раніше “Особи” також інформували: У місті Самар за кошти благодійників оновлять популярний пляж: як виглядатиме.

Залишити відповідь