Акцію “Пережити спеку” організували вихованці кінологічного гуртка «Дитячо-молодіжного центру «Творчі». У її межах 15 вихованців встановили понад 30 мисочок з водою в Самарському районі.
Мешканців Дніпра закликають долучитися до ініціативи та поставити мисочки з водою для тварин біля під’їздів або офісів. Про це повідомили в міській раді Дніпра.
«З травня ми постійно проводимо такі заходи з ініціативи вихованців гуртка «Юний кінолог». У різних місцях вони встановлюють поїлки для безпритульних тварин. Наші вихованці – це приклад турботи, доброти та любові до тварин для всіх мешканців Дніпра. Під час спеки тваринам дуже важливо мати доступ до чистої води, тому ми підтримали наших вихованців і допомогли їм в реалізації їхньої ідеї. Учасниками сьогоднішньої акції стали 15 наших вихованців, дехто з них прийшов зі своїми чотирилапими улюбленцями. Тож ми закликаємо всіх мешканців Дніпра долучитися до ініціативи та поставити мисочки з водою біля своїх під’їздів чи офісів», — зазначила заступниця директора департаменту молодіжної політики, української національної та громадянської ідентичності Дніпровської міської ради Тетяна Журова.
У акції взяли участь діти, які мають власних домашніх улюбленців. Серед них 10-річна Софія.
«Коли у нас в родині з’явилася Нюша, то батьки мені пояснили, що це моя відповідальність, адже саме я хотіла собаку. Тому вдома за нею постійно доглядаю я — годую, граюсь, займаюсь її вихованням. Мені це дуже подобається. Аби краще доглядати за Нюшею, я цікавлюся різною інформацією від кінологів. Проте я не знала, які симптоми вказують на те, що в собаки тепловий удар. Це нам сьогодні розповіла ветеринар під час невеликого уроку. Було корисно дізнатися, що у песика під час перегріву синіє язик, як вберегти песика, щоб він не обпік лапки на гарячому асфальті», — каже юна кінологиня Соломія Ткаченко.
Ветеринарка Олена Нечаєва каже, що встановлення мисочок з водою – це не лише про допомогу тваринам, а й про формування у молоді культури турботи про навколишній світ.
Раніше “Особи” також писали: “Кохання без бар’єрів: у Дніпрі пара на візках, яка втратила дім через війну, офіційно побралася”.























