Пожежа сталася вчора, близько 10:07 на вулиці Профспілкова Самарського району. На території приватного домоволодіння горів одноповерховий житловий будинок на загальній площі 150 кв. м.
Про це повідомили в ДСНС Дніпропетровської області.
До прибуття рятувальників з будинку самостійно вийшла жінка та винесла двох дітей: дівчинку 2021 року народження та хлопчика 2023 року народження. Вони отруїлися продуктами горіння та були госпіталізовані до лікарні.
Пожежу загасили 17 рятувальників о 13:00.
До місця події було залучено 17 рятувальників та 4 одиниці пожежно-рятувальної техніки Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.
Раніше “Особи” також писали: “Збитий БпЛА, ворожі удари по трьох районах: як минула ніч на Дніпропетровщині”.






















