20 вересня ворог атакував Дніпро ракетами. Внаслідок удару була пошкоджена дев’ятиповерхівка. Найбільше постраждали під’їзди 5 і 6. Їх визнали аварійними.
Зайти в квартири цих під’їздів можна лише лише під розписку, аби забрати необхідні речі. Про це повідомляє “Інформатор”.
Попередньо, 9-й поверх чи весь під’їзд демонтують. Це має вирішити спеціальна комісія після обстеження будинку.
Раніше “Особи” також писали: “Прем’єр-міністерка Свириденко відвідала Дніпропетровщину”.



















