Новини

У Дніпрі побилися 51-річні співмешканці, один від отриманих травм помер у лікарні

Дніпровські поліцейські затримали зловмисника та тримають під вартою в очікуванні суду. 

226Переглядів

Під час конфлікту зловмисник спричинив тяжкі тілесні ушкодження потерпілому. Від отриманих травм 51-річний чоловік помер у лікарні.

Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області у Telegram.

Подія сталася 22 серпня в одному з будинків Новокодацького району міста. Конфлікт виник між співмешканцями, під час якого підозрюваний побив потерпілого, внаслідок чого чоловік помер.

Працівники  Дніпровського райуправління поліції №1 затримали 51-річного нападника в порядку ст. 208 КПК України.

Слідчі повідомили чоловіку про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) КК України.

Санкція статті передбачає від 7 до 10 років позбавлення волі. Досудове розслідування триває.

Раніше “Особи” також сповіщали: У Кривому Розі затримали пацієнта лікарні, який до смерті забив сусіда по палаті.

Залишити відповідь