У Дніпрі провели щорічний різдвяний заплив на байдарках, драгонботах, ялах та SUP-дошках. У ньому взяли понад 50 професійних спортсменів та любителів. Вони плавали у новорічних костюмах.
Такий захід у місті проводять вже 5 рік поспіль. Про це повідомили в міській раді Дніпра.
«Це костюмований фестиваль, і у нас тематика Гаваїв. Організувала заплив Федерація драгонботу спільно зі спортивною школою № 8 та управлінням спорту департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради. У всіх дуже круті костюми. Учасники завжди з нетерпінням чекають на цей передноворічний карнавал. Це завжди атмосферний захід, який показує, що спорт – це модно. Цього року нам ще дуже пощастило з погодою, адже у попередні роки у нас не було снігу. А зараз у нас не тільки весело, драйвово та цікаво, але й візуально красиво», – зазначив заступник директора, начальник управління спорту департаменту гуманітарної політики Дніпровської міськради Олександр Осипов.
Кожна команда драгонботу складалася з 10 чи 20 спортсменів, кермового та барабанщика. Заплив стартував біля спортивної школи № 8 та тривав до скверу Прибережний.
«Керувати драгонботом тяжко, адже має бути дуже злагоджена команда. В човні «Дракон» всі разом виграють, і всі разом програють. Тому треба працювати в унісон, аби досягти високих результатів. А найголовніше – це відчувати човен. Цьому ми навчаємо всіх наших вихованців та учасників. До участі у різвяному запливі ми закликали як професійних учасників, так і аматорів, які могли побачити ці видовищні човни і спробувати воду взимку. Такі запливи завжди дарують незвичайні емоції та відчуття свободи», – зазначив віце-президент Української Федерації з веслування на човнах «Дракон», голова Дніпропетровської обласної федерації з веслування на човнах «Дракон» Олександр Смірнов.
Раніше “Особи” також писали: “Найактивніших студентів Дніпропетровщини відзначили у рамках щорічного конкурсу «StudOscar 2025»”.























