У Дніпрі шукають водіїв електротранспорту та машиністів метро. Триває набір на безоплатні спеціальні курси з гарантованим подальшим працевлаштуванням. Пропонують стабільну роботу, соціальні гарантії та поступово розвиватися у професії. Також — під час курсів гарантована стипендія.
Про це повідомили в міській раді Дніпра.
Підготовка майбутніх машиністів у Дніпрі триває на базі технічної школи метрополітену. Після теоретичного курсу слухачі проходять практику на лініях, працюють у парі з досвідченими колегами, а згодом складають іспити та отримують право самостійного керування поїздом метро.
Вимоги для кандидатів у машиністи метро:
- вік від 18 років;
- технічна освіта (буде перевагою);
- добрий стан здоров’я та висока стресостійкість;
- відповідальність, дисциплінованість і готовність працювати за змінним графіком.
Також триває набір до навчальних груп на роботу у міському електротранспорті. Наразі підприємство потребує понад 200 водіїв трамваїв і тролейбусів.
Підприємство пропонує стабільну роботу, повний соцпакет і зарплату в середньому від 20 тисяч гривень
Вимоги для кандидатів у водії електротранспорту:
- вік не менше 21 року на момент завершення навчання;
- проходження медичної комісії;
- наявність документа про освіту (достатньо атестата про повну середню освіту).
Охочі зареєструватися на курси водіїв можуть звертатися за телефонами: (056) 373 92 13, (093) 459 54 83 або подати заявку на сайті підприємства https://det.dniprorada.gov.ua/vacancies.
Раніше “Особи” також писали: “Заступник міського голови Дніпра купив нове авто за 1,21 млн грн”.



















