Новини

Знайшли $450 тис. та російський паспорт: керівниця Миколаївської обласної МСЕК допомагала ухилянтам

На корупційних схемах для ухилянтів викрили керівницю Миколаївської обласної МСЕК.

382Переглядів

Під час обшуків СБУ знайшла у керівниці Миколаївської обласної МСЕК понад 450 тис. доларів США, колекцію ювелірних виробів, які вона переховувала за різними адресами, і російський паспорт її сина.

Про це повідомили в СБУ.

Більшу частину вилучених грошей та коштовностей знайдено в помешканні її сина – інтерна медичного вишу. За наявними даними, молодик оформив громадянство країни-агресора у колишньому генконсульстві рф в Одесі до початку повномасштабної війни. Також для переховування нелегальних доходів посадовиця оформила на свого сина три незадекларовані квартири.

“За даними слідства, протягом 2015-2023 років очільниця МСЕК зазначала у своїх деклараціях винятково офіційні прибутки на загальну суму трохи більше 2 млн грн. Крім того встановлено, що у 2023 році посадовиця оформила собі та сину 2-гу групу інвалідності для отримання від держави додаткових пільг та соціальних виплат”, – додали в СБУ.

На підставі отриманих матеріалів вирішується питання щодо повідомлення чиновниці про підозру. Триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину.

Раніш “Особи” також писали: “У Дніпрі на СТО виявили схрон трофейної зброї”.