У етнофестивалі взяли участь талановиті діти та творчі колективи з 20 мистецьких шкіл міста. Вони виступали у чотирьох номінаціях: «Народний спів», «Народне музикування», «Обрядодії» та «Декоративно-прикладне мистецтво».
Про це повідомили в Дніпровській міській раді.
“Ігри на толоці” – проєкт 16-ї музичної школи, який вперше реалізували спільно з мистецькими школами Дніпра.
Організатори висловили сподівання, що фестиваль «Ігри на толоці» стане традиційним і даруватиме дніпрянам та гостям міста незабутні емоції.
Член журі, організатор та учасник фестивалю Тарас Хмелюк підкреслив: «Щойно ми дізналися про фестиваль, одразу почали готуватися. Тут зібрались чудові колективи, і є що послухати. Це справжнє відродження української пісні й традицій. Ми бачимо, що подія зацікавила і дітей, і дорослих — багато глядачів зупинялись просто дорогою, бо атмосфера справді захоплює».
Раніше “Особи” також писали: “Регіональний форум з реабілітаційної допомоги відбувся у Дніпрі”.

























