Новини

У Дніпрі викрили групу викрадачів посилок з поштоматів

Кримінальна поліція у Дніпрі викрила групу зловмисників, які причетні до викрадень посилок з поштоматів міста.

355Переглядів

Зловмисники не встигли втекти- правоохоронці затримали їх із викраденими речами просто біля поштомату.

Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.

Поліцейські Дніпровського РУП №1 спільно з працівниками управління кримінальної поліції  області та слідчими викрили 27 та 38-річних злочинців. Чоловіки в темний час доби зайшли у підʼїзд будинку, де встановлений поштомат та, зламавши двері комірок, дістали чужі посилки.

Двох фігурантів затримали. За інформацією правоохоронців, затримані можуть бути причетні до серії аналогічних злочинів на території міста Дніпра.

Слідчі повідомили обом чоловікам про підозру у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 (крадіжка) КК України. Санкція статті передбачає покарання до 8 років позбавлення волі.

Раніше “Особи” також інформували: Правоохоронці Дніпра спільно із СБУ затримали торгівців зброєю та боєприпасами.

Залишити відповідь