Новини

У Дніпрі вивезли 20 тонн сміття та виявили підприємців-порушників

У Дніпрі тривають масштабні роботи з очищення міста від побутових відходів.

153Переглядів

У Дніпрі під час чергового виїзду комунальні служби прибрали локації збору великогабаритного сміття у Соборному районі. Вивезли близько 20 тонн відходів. Роботи проводилися згідно з графіком та за зверненнями дніпрян.

Про це повідомили в міській раді Дніпра.

Дніпрян закликають укладати договори на вивезення відходів та своєчасно сплачувати за ці послуги, не накопичувати боргів.

Ярослав Крисько, заступник директора департаменту екологічної політики міськради, нагадав важливе правило, що вивезення будівельного сміття не входить до загального тарифу. Власники мають утилізувати його самостійно.

Паралельно з прибиранням фахівці перевірили підприємців на вулиці Набережній Перемоги. Приводом стали скарги жителів на те, що магазини та кафе скидають своє сміття у контейнери, призначені для багатоквартирних будинків.

Результати перевірки виявилися невтішними. Було перевірено 14 суб’єктів господарювання. З них лише 2 підприємці мали договори. Інші порушники отримали приписи, ще з трьома проведено роз’яснювальну роботу. На виправлення ситуації та укладання офіційних договорів бізнесу дали 3 дні.

Якщо вимоги припису будуть ігноруватися, на підприємців чекають адміністративні протоколи за статтею 152 КУпАП. Суми штрафів складають:

  • для фізичних осіб: від 340 до 1360 грн;
  • для ФОП та юридичних осіб: від 850 до 1700 грн.

Дніпрян просять не накопичувати борги за вивезення сміття, а у разі виявлення великих звалищ — звертатися на Єдину гарячу лінію Дніпра за номером 1530.

Раніше “Особи” також писали: “Майже 4 млн грн на соціальну рекламу: ДніпроОВА оголосила тендер”.

Залишити відповідь