Наприкінці жовтня в соцмережах поширили відео, де один із хлопців знімає двері з укриття на вулиці Степана Бандери, а інший знімає це на телефон і сміється. Ролик поширили у соцмережах, що обурило місцевих мешканців.
Правоохоронці Дніпровського районного управління поліції №1 провели перевірку та встановили осіб, причетних до інциденту. Ними виявились двоє місцевих мешканців віком 19 та 21 рік. Про це повідомили в ГУНП.
За дрібне хуліганство на них склали адміністративні протоколи за ст. 173 КУпАП. Далі матеріали передадуть до суду, який визначить міру покарання.
У поліції нагадують: укриття встановлені для безпеки всіх мешканців. Їх пошкодження може не лише призвести до відповідальності, але й створити загрозу для людей під час повітряних тривог. Правоохоронці закликають містян берегти інфраструктуру та дотримуватися порядку.
Раніше “Особи” також писали: “Росіяни масовано атакували безпілотниками Кам’янське, збито 13 дронів: як минула ніч на Дніпропетровщині”.



















