Новини

У Дніпрі затримали 19-річного хлопця, який викрав телефон із магазину

У Дніпрі містянин викрав чужий телефон із магазину.

194Переглядів

У Дніпрі поліцейські викрили молодика, який поцупив мобільний телефон із торговельного закладу на проспекті Івана Мазепи. Інцидент стався 28 вересня.

Зловмисник скористався тим, що покупець залишив свій гаджет без нагляду біля камери схову, після чого взяв його з полиці та втік. Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.

Правоохоронці швидко встановили особу крадія — ним виявився 19-річний місцевий житель, який раніше вже мав проблеми із законом.

Чоловікові повідомили про підозру за ч. 4 ст. 185 КК України (крадіжка). Йому загрожує до восьми років позбавлення волі.

Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі викрили шахраїв, які заволоділи чужими квартирами”.

Залишити відповідь