Наприкінці травня на Слобожанському проспекті жінка винесла з орендованої квартири побутову техніку та інші чужі речі. Щоб перевезти вкрадене залучила свого знайомого.
Правоохоронці встановили та розшукали підозрювану. Нею виявилася 37-річна неодноразово засуджена за майнові злочини мешканка. Було встановлено, що з квартири вона викрала майна на майже 20 тисяч гривень. Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.
Викрадене майно правоохоронці вилучили. 24 червня слідчі управління поліції повідомили жінці про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.4 ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – до восьми років позбавлення волі. Триває слідство.
Раніше “Особи” також писали: “Збиті ракети та дрони, обстріли Нікопольського району: як минула ніч на Дніпропетровщині”.




















