У суботу, 18 квітня, у Кам’янському на базі ДЮСШ №4 відбувся чемпіонат Дніпропетровської області зі спортивної акробатики серед дорослих та представників інших вікових категорій. У змаганнях взяли участь близько 150 спортсменів із Дніпра, Кривого Рогу, Олександрії та Покрова. Кам’янське представили 80 акробатів – вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл №1 та №4.
Про це повідомляє «НА СПОРТ. КАМʼЯНСЬКЕ».
На чемпіонаті виступали спортсмени від 12 років. Вони змагалися за програмами майстрів спорту, кандидатів у майстри спорту та І–ІІІ дорослих розрядів. Переможці та призери отримали медалі та грамоти.
Змагання стали важливим етапом підготовки до чемпіонату України та всеукраїнського турніру, що відбудуться 26 квітня у Вінниці.
Своїми емоціями після виступу поділилася і чоловіча пара Григорій Хорошилов та Станіслав Пойда, які виступають разом уже три роки та неодноразово здобували призові місця на чемпіонатах і кубках України.
“До цих змагань ми готувалися близько місяця. Сьогодні вдалося реалізувати все задумане, тому задоволені результатом. Наша мета – виконати норматив майстрів спорту України, і ми впевнено до цього йдемо”, – розповіли спортсмени.
Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині готуватимуть біля водойм місця для відпочинку”.

























