Правоохоронці встановили, що на вулиці до 20-річного потерпілого підійшли двоє незнайомців, залякали та відібрали мобільний телефон й особисті речі хлопця. Поліцейські оперативно розпочали пошуки нападників.
Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.
Зловмисниками виявилися місцеві мешканці 39 та 43 років, які раніше вже потрапляли в поле зору поліції.
Фігурантам повідомили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.186 (грабіж) Кримінального кодексу України та обрали запобіжний захід – тримання під вартою.
Раніше “Особи” також писали: “Військовослужбовець втік з армії на Дніпропетровщині та торгував наркотиками на Волині”.





















