Новини

У Кам’янському оновили їдальню одного з ліцеїв: як виглядає

Загалом 2024 року коштом бюджетів всіх рівнів модернізували харчоблоки у 249 закладах освіти регіону.

452Переглядів

У їдальні виконали капітальний ремонт: починаючи від заміни всіх комунікацій, вікон, дверей, завершуючи оздобленням стін. Також там облаштували сучасну техніку: індукційні плити, духові шафи, пароконвектомати, холодильне обладнання. Усім можна керувати через мобільний застосунок.

Про це повідомили в ДніпроОВА.

«Корисні та при цьому смачні шкільні обіди у сучасних їдальнях. Це все складові реформи, яку ініціювала перша леді Олена Зеленська. Створюємо відповідні умови для дітей. В одному з ліцеїв Кам’янського модернізували харчоблок. Оновлення провели коштом держсубвенції та місцевого бюджету. Втілюючи такі проєкти, інвестуємо у майбутнє», – зазначив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

У оновленій їдальні одночасно почастуватися гарячими стравами можуть 200 учнів.

«У нас сформована професійна команда кухарів. Вони освоїли нове обладнання. Кажуть, вся техніка надзвичайно високого рівня. Готувати одне задоволення. Ще ми проводили невелике опитування серед учнів. Багато з них сказали, що їхнє найулюбленіше місце у ліцеї тепер їдальня», – сказала директорка департаменту освіти Кам’янської міськради Наталія Рева.

Загалом минулоріч коштом бюджетів всіх рівнів модернізували харчоблоки у 249 закладах освіти регіону. В одних зробили ремонт, в інших – закупили меблі чи посуд.  Також підготовку та підвищення кваліфікації пройшли понад 300 кухарів.

Раніше “Особи” також писали: “Збільшено розмір компенсації за облаштування робочих місць для людей з інвалідністю”.

Залишити відповідь