Новини

У Кривому Розі в лікарні встановили новітній апарат МРТ за 77 млн грн

У Кривому Розі встановили новий апарат МРТ, який купили за 77 млн грн.

176Переглядів

Новітній апарат МРТ встановили в криворізькій лікарні. На нього з обласного бюджету виділили 77 мільйонів гривень. Ще майже 17 мільйонів гривень місто спрямувало на облаштування нового відділення, де розмістили томограф.

Як повідомив голова ДніпроОВА Олександр Ганжа, це єдиний томограф у Кривому Розі, на якому можна обстежувати немовлят. Він видаватиме чіткі зображення за лічені хвилини. Це дозволить виявляти патології на ранніх стадіях.

Проходити дослідження зможуть і дорослі. В томографі вбудований штучний інтелект, який допоможе пацієнту обрати правильне положення під час процедури.

Незабаром розпочнеться навчання медперсоналу. Фахівці компанії-виробника пояснять лікарям нюанси робити з обладнанням. Одразу після цього прийматимуть перших відвідувачів.

Обстежитися у відділенні можна буде і на новому рентгені, який придбали місцевим коштом.

Раніше “Особи” також писали: “У Кривому Розі судитимуть чоловіка, який обіцяв за 15 тис. доларів зробити фіктивний діагноз заради ухиляння від служби”.

Залишити відповідь