Вже сьогодні там оселилися 5 хлопців і дівчат, позбавлених батьківського піклування. Згодом до них долучаться ще стільки ж дітей.
Про це повідомляє в.о. начальника ДніпроОВА Владислав Гайваненко.
Він зазначив, що все в цих закладах виховання дітей відбуватиметься, як у справжній родині. Зранку ходитимуть на навчання. Після повертатимуться додому, де на них чекатиме теплий обід. Виконуватимуть уроки, проводитимуть дозвілля разом. Буде й час для себе.
Підтримуватимуть вихователі, працівники з соціальної роботи. Дорослі допомагатимуть поратися по господарству, привчатимуть до самостійного ведення побуту.
Звели оселю коштом держави. Утримувати будуть з міського бюджету. А от Ліга соціальних працівників України забезпечила заклад меблями, посудом і потужним генератором. Придбали й всю необхідну техніку – побутову та гаджети для малих.
“Вдячний кожному, хто долучився до створення цього затишку та подарував дітям щиру посмішку”, – написав у своєму пості Гайваненко.
Довідка:
Малий груповий будинок – заклад соціального захисту, що призначений для тривалого (стаціонарного) проживання дітей-сиріт, або дітей, батьки яких позбавлені батьківських прав.
Раніше “Особи” також сповіщали: Три міста Дніпропетровщини отримали машини для мобільних бригад соціально-психологічної допомоги.




























