29-річний підозрюваний зайшов до магазину, обрав з полиці товар і, не сплативши за нього, попрямував до виходу. Коли працівники помітили його дії – чоловік утік із награбованим.
Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.
Злочин стався 5 лютого в одному з магазинів у Інгулецькому районі міста. Співробітники Криворізького райуправління поліції оперативно розшукали та затримали фігуранта.
Наразі слідчі за погодженням із Криворізькою південною окружною прокуратурою повідомили йому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 186 ККУ.
Суд обрав чоловіку запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Чоловіку загрожує позбавлення волі від 7 до 10 років.
Також “Особи” повідомляли: 16-річний підліток із Нікополя затримав грабіжника в Берліні.



















