Злочин стався 29 вересня. Зранку, о 8:15 до поліції зателефонував 34-річний чоловік та повідомив, що на одній із вулиць у Довгинцівському району невідомі вихопили з його рук сумку з цінними речами та втекли.
Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.
За наданим детальним описом впродовж двох годин поліцейські встановили місцезнаходження зловмисників та затримали їх. Крадіями виявились 20-ти та 27-річний місцеві жителі.
Слідчі під процесуальним керівництвом Криворізької східної окружної прокуратури повідомили грабіжникам про підозру у вчиненні кримінального правопорушення “грабіж за попередньою змовою групи осіб, вчинений в умовах воєнного стану”. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – до 10 років позбавлення волі.
Раніше “Особи” також писали: “У Самарівському районі затримали чоловіка, який підірвав гранату”.




















1 коментар