Новини

У Криворізькому районі жінка вбила свого брата та втекла

Жінку, яка вбила свого брати, розшукали та затримали у місті Покров Дніпропетровської області.

1.14KПереглядів

Злочин стався 13 грудня у одному з приватних будинків Криворізького району. Між 39-річною жінкою та її 50-річним братом виник конфлікт. Під час нього підозрювана вдарила чоловіка ножем у груди. Він помер на місці від отриманих травм.

Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.

Жінка втекла у місто Покров. Тут її знайшли правоохоронці та затримали.

Слідчі за погодженням з Криворізькою східною окружною прокуратурою повідомили їй про підозру за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Нападниці обрано запобіжний захід – тримання під вартою.

Раніше “Особи” також писали: “Пограбував і втік: у Кривому Розі затримали 29-річного нападника”.

Залишити відповідь