Новини

У місті Самар врятували пенсіонерку від самогубства

У місті Самар літня жінка намагалася покінчити життя самогубством.

333Переглядів

Вчора, 6 травня, близько 15:30 до поліції надійшло повідомлення від небайдужих громадян про те, що на мосту жінка хоче вчинити самогубство. На місце приїхали поліцейські.

Вони виявили 71-річну жінку, яка вже почала перелазити через огорожу. Правоохоронцям вдалося зав’язати розмову із жінкою та знайти потрібні слова, щоб відволікти від подальших дій. У слушний момент вони наблизилися та відвели її у безпечне місце. Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.

Також на місце події прибули медики, яких викликали поліцейські. Однак жінка відмовилась від госпіталізації, тому поліцейські передали її рідним.

Раніше “Особи” також писали: “СБУ викрила агентів російської розвідки, які проводили ІПСО в інфопросторі України”.

Залишити відповідь