Нещасний випадок стався вдень, 10 лютого. Медикам міста Марганець надійшов виклик про “падіння з мосту”. По прибуттю, фельдшери побачили 14-річного підлітка, який мав тяжкі травми.
Про це розповів лікар Марганецької лікарні Володимир Грабовий.
За його словами, хлопець хизувався перед дівчиною і впав з висоти 7 метрів на дроти високої напруги. Постраждалому надали всю необхідну медичну допомогу та доправили до Марганецької центральної міської лікарні. Згодом його перевезли до лікарні у Дніпрі. Хлопець має комбіновану травму, закриту черепно-мозкову травму та струс головного мозку.
Володимир Грабовий додав, що це не перший випадок падіння з цього мосту.
І таких випадків травмування на цьому мосту було вже декілька, але незважаючи на це, попри багаточисельні застереження, молодь продовжує нехтувати власною безпекою та ризикують життям, заради власної розваги, – написав Володимир Грабовий.
Раніше “Особи” також писали: “У Нікополі через вибух гранати поранені двоє чоловіків”.



















