Під час досудового розслідування правоохоронці встановили, що 38-річний чоловік протягом тривалого часу ображав свого 60-річного дядька. Він принижував його нецензурною лайкою, погрожував фізичною розправою та завдавав моральних страждань. Унаслідок постійного психологічного тиску потерпілий перебував у стані емоційного напруження та страху за власне життя і здоров’я.
Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.
Працівники поліції фіксували факти насильницьких дій, складали адміністративні матеріали, однак чоловік не зробив належних висновків та продовжував агресивну поведінку. Слідчі Павлоградського районного відділу поліції повідомили йому про підозру за ст. 126-1 КК України (домашнє насильство).
Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі 17-річна дівчина стрибнула з Амурського мосту: що з нею”.



















