Новини

У Павлограді грабіжник тричі обікрав квартиру місцевої мешканки

У Павлограді затримали грабіжника.

849Переглядів

Злочини сталися у квітні в одному з житлових будинків по вулиці Миру. Крадій тричі грабував квартиру, коли 38-річної господарки не було вдома.

Зламавши замок вхідної двері, він потрапляв до помешкання та виносив електросамокати, велосипед, телевізор та інші речі. Загальна сума завданих збитків становить близько 70 тисяч гривень. Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.

У ході оперативних заходів поліцейські встановили, що до крадіжок причетний 25-річний місцевий житель, який раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності.

Слідчі Павлоградського районного відділу поліції повідомили фігуранту про підозру за ч.4 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.

Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині, не бажаючи доглядати за старенькою матір’ю, син побив її: жінка померла”.

Залишити відповідь