У ході розгляду справи встановлено, що зловмисник ошукав жінку, яка намагалась оформити соціальну допомогу. Потерпіла отримала повідомлення із фішинговим посиланням про нібито виплату коштів.
Про це повідомляє Поліція Дніпропетровської області у Telegram.
Перейшовши за ним та авторизувавшись в онлайн-банкінгу, жінка не здогадувалася, що надає шахраю доступ до свого рахунку.
Отримавши конфіденційні дані, чоловік зняв 20 тисяч гривень готівкою та ще 3 тисячі витратив у магазині. Загалом потерпіла втратила майже 25 тисяч гривень.
На підставі зібраних слідством відділення поліції N°4 Дніпровського районного управління поліції Nº2 доказів, суд визнав чоловіка винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство) й призначив йому покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.
Раніше “Особи” також сповіщали: На Дніпропетровщині припинили діяльність 31 шахрайських кол-центри.



















