13-го серпня мешканка Павлограда виявила тіло свого 63-річного брата в його будинку та повідомила про це поліцію.
Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області у Telegram.
Правоохоронці встановили, що чоловік помер від отриманих тілесних ушкоджень. Крім того, з двору будинку зник його автомобіль.
У ході оперативно-розшукових заходів поліцейські з’ясували, що до злочину причетний 30-річний містянин. Конфлікт виник під час спільного розпивання алкогольних напоїв, після чого підозрюваний завдав ножових поранень, забрав мобільний телефон і втік на автомобілі загиблого.

Фігуранту повідомили про підозру за ч. 2 п. 6 ст. 115 (умисне вбивство з корисливих мотивів) та ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України.
Раніше “Особи” також сповіщали: У Кривому Розі зловмисник порізав родичку кухонним ножем.



















